Dzisiaj jest: Środa 1 Lutego 2023     Imieniny: Brygidy, Ignacego przejdź do: strona głòwna kontakt
ul. Plac Niepodległości 33
98-235 Błaszki
tel./fax 043 829-22-44
bank@bankblaszki.pl
Nawigacja: Bankowość elektroniczna / Internet Banking /

Internet Banking

 

Bankowość internetowa

Zapraszamy do korzystania z bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Błaszkach. Dzięki tej usłudze mają Państwo możliwość dostępu do konta, co zapewnia wygodę, oszczędność czasu oraz bezpieczeństwo transakcji. Bankowość elektroniczna pozwala na samodzielną obsługę konta przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bez kolejek i jakichkolwiek przeszkód. Wystarczy posiadać dostęp do sieci Internet i zalogować się do systemu  z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona.


W ramach usługi Internet Banking Klient ma następujące możliwości:

  • łatwy dostęp do wszystkich rachunków wskazanych przez Klienta niezależnie od miejsca i czasu;
  • sprawdzenie salda na koncie;
  • wykonywania przelewów;
  • wydruk potwierdzenia wykonanej operacji;
  • tańsze opłaty za przelew.

Wszyscy klienci indywidualni oraz instytucjonalni, którzy posiadają rachunek bankowy w Banku Spółdzielczym w Błaszkach posiadają wariant usługi Internet Banking. Po zawarciu umowy klient otrzymuje login i hasło dostępu, czyli unikalny numer nadawany użytkownikowi podczas uruchomienia usługi.  Dzięki tym danym  można zalogować się do systemu. Każde działanie użytkownika posiada swój rejestr w systemie. Takie procedury są wynikiem dbałości o bezpieczeństwo systemu Internet Banking. Autoryzacja operacji w systemie możliwa jest przy pomocy haseł wysyłanych w postaci komunikatów SMS. Hasło w komunikacie wysyłane jest wraz z treścią operacji, co umożliwia dodatkową weryfikację przed zatwierdzeniem, zwiększając bezpieczeństwo transakcji.


  Zapewnienie Klientom pełnego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji to kluczowy aspekt działań naszego Banku, mamy priorytetowe podejście do tematyki bezpieczeństwa, stosujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne.

 

Internet Banking dla klienta indywidualnego wyświetl plik

 

Internet Banking dla firm wyświetl plik

 

 

  Powrót

 

 

 

Copyright © Bank Spòłdzielczy w Błaszkach powered by netster 3.2