Dzisiaj jest: Niedziela 26 Maja 2019     Imieniny: Eweliny, Pauliny przejdź do: strona głòwna kontakt
ul. Plac Niepodległości 33
98-235 Błaszki
tel./fax 043 829-22-44
bank@bankblaszki.pl
Nawigacja: Strona główna / Klienci instytucjonalni /
Klienci instytucjonalni

Klientom, którzy prowadzą przedsiębiorstwa, spółdzielnie, spółki, stowarzyszenia, związki zawodowe, fundacje, osoby fizyczne prowadzące własną działalność gospodarczą, jednostki kościelne, wspólnoty mieszkaniowe oferujemy prowadzenie rachunków bieżących.

Rachunek bieżący – służy do gromadzenia środków pieniężnych posiadacza rachunku oraz do przeprowadzania rozliczeń z kontrahentami, urzędem skarbowym i ZUS.

Rachunek pomocniczy – przeznaczony jest dla posiadaczy rachunków bieżących. Otwierany jest dla wyodrębnionych środków pieniężnych na określone cele.

Rachunek oszczędnościowy – służący do gromadzenia środków pieniężnych.
Posiadacz rachunku ma możliwość swobodnego korzystania ze zgromadzonych środków dzięki kartom płatniczym:
Visa Business Electron – to międzynarodowa karta płatnicza, którą można płacić w sklepach, aptekach, na stacjach benzynowych oraz we wszystkich  miejscach oznaczonych z logo Visa. Zapewnia swobodny dostęp do gotówki w bankomatach w kraju i za granicą.  To również wygodne i bezpieczne narzędzie płatnicze przez Internet, które zabezpieczone jest osobistym hasłem 3D-Secure.
MasterCard Business z funkcja zbliżeniową umożliwiające dokonywanie transakcji zbliżeniowych bez potwierdzenia numeru PIN  do kwoty 50,00 PLN
Poza tym klient ma łatwy dostęp do rachunku za pomocą elektronicznych kanałów dostępu, który umożliwia kontrolę nad finansami 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.tj. Internet Banking, również w wersji mobilnej, a także SMS Banking

 Bank Spółdzielczy w Błaszkach oferuje Państwu także atrakcyjne lokaty dopasowane do potrzeb klienta:

  • Lokata oszczędnościowa standardowa
  • Lokata terminowa PLEJADA

Więcej informacji w siedzibie Banku Spółdzielczego w Błaszkach.

 

Regulamin dla klientów instytucjonalnych wyświetl plik

Copyright © Bank Spòłdzielczy w Błaszkach powered by netster 2.0